Садовий хоче створити партію, яка робитиме добрі справи
Політична "Самопоміч"
Партія, яка робить добрі справи - такою бачить політичну "Самопоміч" міський голова Львова Андрій Садовий. Мер заявив, що ініціює створення ані опозиційно, ані провладної політичної сили.
Натомість щоденна діяльність партійців "Самопомочі" буде спрямована на злободенні потреби українців. Хоча партія матиме однакову назву з громадською організацією, та вона її не замінить.
Нагадаємо, півтора місяця тому Андрій Садовий заявив про створення політичної партії "Самопоміч". Як вже раніше зауважив міський голова, політична “Самопоміч” за основу візьме українські національні цінності та засади християнської моралі. Зараз в усіх областях України збирають підписи людей. Коли зберуть потрібну кількість - не менше 10-ти тисяч, партію зможуть зареєструвати.