Сайт телеканалу іномовлення України UA|TV запрацював арабською мовою

Сайт телеканалу іномовлення України UA|TV запрацював арабською мовою
фото UA|TV
Сайт «Мультимедійної платформи іномовлення України»

Сайт «Мультимедійної платформи іномовлення України» UA|TV почав працювати арабською мовою. Про це повідомляє прес-центр UA|TV.

Онлайн-ресурс, який адресований іноземній аудиторії та покликаний доносити всьому світу об’єктивну й цікаву інформацію про Україну, відтепер доступний читачам чотирма мовами: українською, російською, англійською та арабською.

«Сайт - це ще один ресурс інформування, який ми запускаємо, щоб познайомити арабську аудиторію з новинами з України, власне, із правдою про те, що реально відбувається в країні», - розповів завідувач редакції іномовлення Сафван Джулак.

Він переконаний, що інтерес арабської аудиторії до України досить великий. Як і України - до арабського світу. «За рік на сторінці каналу в Facebook ми набрали понад 100 тис. підписників. І понад 5 тисяч на YouTube. Це свідчить про те, що арабський світ цікавиться Україною», - зазначив він.

У лютому 2017 року телеканал іномовлення України UA|TV почав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донбасу.

Нагадаємо, що 12 лютого 2018 року почав роботу сайт каналу іномовлення України UA|TV, який є частиною «Мультимедійної платформи іномовлення України».

Як відомо, наприкінці 2015 року Петро Порошенко підписав закон про створення телеканалу іномовлення «Ukraine Tomorrow». У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що «метою проекту закону є забезпечення доступу іноземній аудиторії, в тому числі української діаспори, до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні.

У липні 2016 року «Мультимедійна платформа іномовлення України» стала стратегічним держпідприємством.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук