СБУ не дала вивезти до Росії обладнання Харківського тракторного заводу

СуспільствоАндрій Стець, 4 червня 201621682
Російські власники намагалися знищити ПАТ «Харківський тракторний завод»

Співробітники Служби безпеки України запобігли спробі менеджменту російської промислової групи знищити виробничий комплекс ПАТ «Харківський тракторний завод». Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

«Призначений у березні 2016 року новий генеральний директор підприємства за вказівкою російських власників «ХТЗ» провів підготовку до демонтажу для подальшого вивезення до Росії обладнання ливарних цехів. До переправлення за кордон була підготовлена й технічна та конструкторська документація на продукцію заводу», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прес-центрі спецслужби, директор планував також звільнити майже третину працівників підприємства. Спеціалістів, задіяних у реальному виробництві, на заводі майже 50%. Менеджментом був виданий відповідний наказ та затверджено новий штатний розпис.

«Реалізація цих планів призвела б до повного припинення діяльності Харківського тракторного заводу, на якому планувалося розміщення замовлення Міністерства оборони України», - наголошується в повідомленні.

Після втручання СБУ було накладено арешт на майно і рахунки заводу, завдяки чому вдалося запобігти втраті виробничого обладнання та унікальної конструкторської документації та відвернути звільнення майже тисячі кваліфікованих працівників підприємства.

Генеральному директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 14 та ст. 113 Кримінального кодексу України, та оголошено його у розшук. Суд надав дозвіл на затримання підозрюваного та доставлення його до суду для обрання запобіжного заходу - тримання під вартою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук