Шахтарям окупованого Тореза бойовики з березня припинили платити зарплати

Жителі міста хотіли б підтримки ЗМІ, але через цензуру не можуть на це розраховувати

Шахтарям окупованого Тореза бойовики з березня припинили платити зарплати
фото vlada.io

В окупованому «ДНР» Торезі шахтарі погрожують окупантам акціями протесту, якщо лідери сепаратистів не почнуть найближчим часом погашати заборгованість з заробітної плати.

Працівникам шахт, які були «націоналізовані» «ДНР», винні гроші ще за березень нинішнього року, пише «Четвертая власть». У соціальних мережах люди скаржаться на нестерпні умови життя і домовляються зібратися разом, щоб писати звернення в так зване «міністерство вугілля ДНР».

«Люди, додзвонилася до Міністерства вугілля, сказали потрібно написати звернення до Мандриченка В. Н. (призначеного бойовиками директора об'єднання «Торезантрацит»), в якому попросити пояснити причини невиплати заробітної плати і, отримавши від нього відповідь, я так зрозуміла, будь-яку, але в письмовому вигляді, їхати до Міністерства вже з цією відповіддю. це колективне звернення і тому потрібні підписи, тому може давайте зберемося біля “Торезантрациту” або десь ще, і хто може поставить підписи в цей лист-звернення?» – пишуть працівники шахт Тореза в групі «Підслухано в Торезі».У коментарях люди різко негативно висловлюються про «ДНР» і призначене її ватажком Олександром Захарченком керівництво «Торезантрациту». Жителі міста обурені, що бойовики постійно кудись продають видобуте вугілля, але не поспішають розраховуватися з гірниками. Багато коментарів залишають дружини шахтарів.

«Нічого, чекай Мандриченко жінок в гості, тварюко, попередній візит тобі здасться казкою, розберемо “Торезантрацит” на камінчики і знімемо на камеру, а потім Донецьк на черзі, сьогодні підприємці мітингують, а завтра-післязавтра ми підтягнемося… вже дітвору нічим годувати”!» – пишуть торезці.

Жителі міста також пишуть, що хотіли б підтримки ЗМІ, але через цензуру не можуть на це розраховувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук