Ще 237 медичних працівників Львова отримають по 10 тис. грн

Нині відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міста

Фінансову підтримку отримають усі без винятку медпрацівники лікарень ,які борються з коронавірусом

Мерія Львова фінансово підтримає медичних працівників, які борються з коронавірусом, а також тих, хто захворів на Covid-19. Зараз ще 237 медпрацівників Львова отримають від міста по 10 тис. грн кожен. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львова, повідомляє прес-служба ЛМР.

На матеріальну допомогу у розмірі 10 тис. грн можуть розоаховувати: чотири лаборанти Військово-медичного клінічного центру Західного регіону і 10 лаборантів Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, які проводять ПЛР-дослідження, 223 медичні працівники 8-ї міської клінічної лікарні Львова, яка надає допомогу хворим з пневмонією та підозрою на коронавірусну інфекцію,йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Львові з міського бюджету виплачують медпрацівникам, які працюють з хворими на коронавірус, проводять лабораторні дослідження (і лікарям, і медсестрам, і санітаркам, і лаборантам) виплачують допомогу по 10 тис грн. А тим, хто захворів на коронавірусну інфекцію – 20 тис. грн.

Раніше фінансову допомогу у розмірі 10 тис. грн отримали 13 працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, 8 лаборантів Науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та 45 працівників 1-ї міської клінічної лікарні імені Князя Лева. А 20 тис. грн – 27 медичних працівників, які захворіли на коронавірусну інфекцію,надаючи допомогу хворим. Загалом на ці виплати мерія Львова уже скерувала 3,7 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук