Ще більше вигоди! Тепер Fishka працює і в «Рукавичці»

Суспільствопромоція, 4 листопада10200
Ще більше вигоди! Тепер Fishka працює і в «Рукавичці»

Мережа магазинів «Рукавичка» постійно розвивається, тож віднедавна вона є учасником програми лояльності Fishka, яка налічує вже понад 4,5 мільйона клієнтів! Учасники програми отримують бали за кожну витрачену гривню з карткою Fishka та використовують їх на знижки, поповнення рахунку, сертифікати чи цінні винагороди з каталогу.

Особливістю програми є те, що 1 картка Fishka діє у будь-кого з 23 партнерів програми. Це зручно, бо не потребує стосів карток у гаманці. Наприклад, учасник отримує бали за купівлю пального на OKKO чи придбання ґаджетів в АЛЛО, спілкування з Lifecell або оплату комунальних на EasyPay.

Кожна мережа має свої особливості нарахування балів Fishka. Так, у мережі «Рукавичка» бали нараховуються за схемою: 1% – за будь-які товари; 2% – за товари власних торгових марок та власний імпорт; 2% – спеціальна пропозиція для пенсіонерів; 5 грн – учасники отримують за реєстрацію в програмі на сайті чи в додатку Fishka. Також важливо, що до дня народження учасники програми лояльності отримують 7% бонусів протягом трьох днів до свята, у день народження та трьох днів після!

Унікальність програми лояльності в тому, що можна накопичувати бали за покупки онлайн. За допомогою Fishka online можна повертати балами до 10% від суми покупок в улюблених інтернет-магазинах. Це працює як «кешбек», але балами Fishka. У сервісі майже 100 магазинів, серед яких улюблені Aliexpress, Booking, eBay та інші.

Так, пластикову картку можна отримати на касі будь-якого магазину «Рукавичка». Кожному клієнту видається пакет учасника, в якому є 1 основна картка та брелок. Основна картка – це велика картка, що дозволяє накопичувати та списувати бали. Брелок – це маленька картка лише для накопичення балів. Крім того, важливо знати, що Fishka – це не тільки пластикова картка: буває ще віртуальна картка та платіжна. Віртуальна картка працює у смартфоні. Щоб її отримати, достатньо завантажити додаток Fishka та зареєструватися. Платіжна картка – це мікс банківської картки та картки лояльності, штрих-код якої розміщений на звороті.

Накопичені бали можна використати на знижки у партнерів програми, поповнення мобільного рахунку та сертифікати на myfishka.com або у додатку Fishka. Також тут можна обрати цінні винагороди із каталогу та повертати бали за покупки online.

Програма лояльності «Родина» також продовжує свою дію, тому, йдучи за покупками, не варто забувати свою картку, адже «Рукавичка» – це максимум вигоди щодня!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук