Що відбудеться раніше?

Не так давно Петро Порошенко публічно дав доручення Генеральному прокурору посадити трьох своїх друзів

БлогиВіктор Балога , 25 вересня 2015 182
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Чи не здається вам дивною ситуація, за якої один політик, якого підозрюють в тому, що він взяв 100 тисяч гривень, сидить у СІЗО; а інший, якого іноземна держава підозрює у відмиванні сотень мільйонів доларів, керує Адміністрацією Глави держави?

Не так давно Петро Порошенко публічно дав доручення Генеральному прокурору посадити трьох своїх друзів. По-моєму цей час настав.

Пане Президенте, громадяни України ніколи не повірять у те, що Ви ведете боротьбу з корупцією, якщо сидітимуть дрібні "радикали" і "свободівці", а Генеральна прокуратура покриватиме двох олігархів з числа Ваших не публічних радників, одного з яких підозрює Австрія, а іншого – ще одна альпійська держава. Ви ще вчора мали відправити у відставку керівника своєї Адміністрації і дати доручення Генеральному прокурору в найкоротші терміни надати усі матеріали австрійській стороні. Натомість, Ви зробили вигляд, що не читаєте новин, і навіть не прийняли рішення хоча б відсторонити Главу Адміністрації від виконання своїх обов'язків на час розслідування.

Але це не означає, що громадяни України не читають новин, і не бачать, як до дружини "свободівця" і його двох малих дітей приходять автоматники в балаклавах, в той час, як людьми з оточення Президента цікавляться правоохоронці європейських держав.

Всі все бачать і все розуміють. Питання лише в тому, що відбудеться раніше - людям увірветься терпець, чи Глава держави прийме рішення, що все таки потрібно схаменутися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук