Школярка зі Львівщини перемогла на фестивалі «Покоління мобільного Інтернету» від «Київстар»

Суспільствопромоція, 21 грудня 20164300

139 школярів, 22 області України та 350 хвилин відео про 3G – такі результати Другого Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного Інтернету».

Конкурс проводився з ініціативи національного телеком-оператора «Київстар» спільно з Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти. Партнером заходу став бренд Neffos компанії TP-Link. Цього року однією з кращих робіт в категорії «Онлайн-скрайбінг» журі визнало ролик Анни Манько, учениці 11 класу Яворівської загальноосвітньої школи №2.

Скрайбінг-ролик дівчини на тему «Моя 3G-сім’я» у віршованій формі розповідає про історію зв’язку та про те, які мобільні сервіси можуть стати в нагоді дорослим і дітям. Анна розповіла, що з допомогою мами створила відео за один вечір: «Я познайомилася з цією технікою тільки у вересні цього року, вона мені дуже сподобалася. Ролик ми створювали разом з мамою, в неї є хобі писати вірші – так і народилася моя історія. По правді кажучи, ролик створювався один вечір, і тому це для мене дійсно успіх – вийти у фінал!»

Організатори фестивалю переконані – саме молоде покоління, що активно користується Інтернетом, може найкраще розповісти про переваги швидкісного мобільного Інтернету як своїм ровесникам, так і дорослим. А формат скрайбінг-роликів – презентаційних відео з малюнками чи аплікаціями, що максимально точно ілюструють розповідь, – найкраще підходить для цієї мети.

«Бажання вчителя викладати більше нової та корисної інформації плюс природне прагнення дітей до творчості дають відмінний результат! Я хочу подякувати своїм колегам, які знаходять можливість і час додатково займатися з учнями, допомагають їм вивчати нові техніки та програми, підтримують їх участь у фестивалях і конкурсах. Це величезний внесок у становлення і розвиток наших дітей», – зазначила Ірина Сокол, голова журі, старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Відзнаки та приємні подарунки в окремих номінаціях отримали всі фіналісти фестивалю з Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей, спеціальні нагороди отримали і автори найбільш креативних скрайбінг-роликів. А їх роботи ще раз довели – якісний 3G відкриває нові можливості не лише для спілкування і розваг, а й для ефективної освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук