Шмигаль закликав підприємців здавати хабарників-податківців

Головне управління Міндоходів у Львівській області оголосило акцію «Хабарників до в’язниці». У відомстві запрошують свідомих підприємців до активної участі «у наведенні порядку в підприємницькому середовищі».

Про це повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

Ініціатор акції - заступник начальника ГУ Міндоходів у Львівській області Денис Шмигаль, який обіцяє у разі участі в акції «гарантовано захистити від податкового свавілля».

«Припиняйте шукати можливостей не платити податки, перестаньте працювати з «метеликами», «податковими ямами», «конвертами», «транзитерами», а якщо працюєте з подібною категорією, тоді не плачте, що на вас тиснуть. Просто не давайте хабарів. Сьогодні абсолютно достатньо інструментів захисту чесного бізнесу», – звертається Денис Шмигаль до підприємців.

Під час акції у разі вимагання або натяку на хабар підприємці можуть зголоситись безпосередньо до Дениса Шмигаля. Про факти вимагання хабара можна буде повідомити телефоном, через повідомлення на Фейсбуці, або на електронну скриньку [email protected], а «далі ми спільно з відповідною службою здійснюємо юридичні дії з документування факту злочину, порушуємо кримінальну справу, передаємо справу до суду».

Поштовхом до акції, за словами організаторів, стали численні звернення підприємців із проханнями допомогти подолати корупцію.

Акція буде безстроковою, а охочі зможуть звертатись зі своїми поданнями вже від сьогодні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук