Сім’ї загиблих військових отримуватимуть вдвічі більшу допомогу

Роман Ганкевич, 20 травня 20144290
Сім’ї загиблих військових отримуватимуть вдвічі більшу допомогу
фото Трибуна
Автор законопроекту №2124 Анатолій Гриценко

Родинам загиблих військовослужбовців тепер виплачуватимуть соціальну допомогу в розмірі 70% від зарплати померлого, а не 40%, як було раніше. Відповідний законопроект підтримали 237 депутатів.

Про це сьогодні, 20 травня, на своїй сторінці Facebook заявив народний депутат України, автор законопроекту Анатолій Гриценко.

«Мій законопроект 2124 прийнято в цілому як закон – 237 «за»», – написав у Гриценко. – Відтепер родини загиблих військових будуть захищені державною соціальною підтримкою на рівні з цивільними держслужбовцями».

Суть проекту Закону про внесення змін до статті 36 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» (щодо пенсії в разі втрати годувальника) полягає в тому, щоб збільшити соціальну допомогу при смерті годувальника-військовослужбовця.

Згідно з попередньою редакцією закону, якщо помирав військовий службовець, його непрацездатна дружина отримувала соціальну допомогу розміром 40% від зарплати померлого. Натомість дружина цивільного держслужбовця має право на допомогу розміром 70% від зарплати чоловіка.

Таким чином законопроект зрівняв у правах на соціальну допомогу сім’ї військових та держслужбовців.

«Я вніс законопроект, аби виправити несправедливість. Не під вибори для піару, не під АТО – ще в Раді минулого скликання вніс», – додав Гриценко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук