Партія «Слуга Народу» відмовилась від державного фінансування

Гроші спрямують на потреби українських медиків, які борються з пандемією коронавірусу

Партія «Слуга Народу» вирішила відмовитися від державного фінансування діяльності на 2020 рік, яке передбачено законом. Про це заявив голова партії, перший заступник голови парламентської фракції «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Ми просимо перенаправити всю суму бюджетного фінансування діяльності партії до Стабілізаційного фонду, що створюється Кабінетом міністрів, та спрямувати ці гроші на потреби українських медиків, які борються сьогодні з пандемією коронавірусу», — заявив Олександр Корнієнко.

«Слуга Народу» також закликала всі парламентські партії, які за законом мають фінансування з бюджету, вчинити так само. Загальна сума, що спрямовується законом на діяльність партій, становить 212,6 млн грн. У пропрезидентській партії наголошують, що залишаються певні ризики втрати партіями незалежності від великого капіталу внаслідок такого рішення.

«Сама норма про державне фінансування партій свого часу запроваджувалася для забезпечення такої незалежності — але на сьогодні вони є безпідставними. Адже будь-яка партія, що потрапила до парламенту, згідно із законом, отримала відшкодування витрат на торішню парламентську кампанію», — йдеться у повідомленні Корнієнка в Telegram.

Також як повідомляється, партії вже отримали фінансування за перший квартал цього року.Уточняють, що цих коштів має вистачити для того, щоб фінансувати партійну діяльність поточного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук