США хочуть виділити $200 млн на посилення оборони України у 2019 році

США хочуть виділити $200 млн на посилення оборони України у 2019 році
США можуть виділити Україні 200 млн доларів на оборону в 2019 році

Сполучені Штати Америки в 2019 році з федерального бюджету можуть виділити Україні 200 млн доларів на оборону. Про це йдеться у повідомленні посольства України в США в Facebook з посиланням на проект бюджету.

«У проекті федерального бюджету США на 2019 передбачено надання Україні 200 млн доларів на цілі посилення безпеки і оборони. Згідно з офіційно оприлюдненим документом, зазначені кошти пропонується спрямувати на надання військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України», – повідомили в посольстві.

Українські дипломати також наголошують, що в порівнянні з бюджетним запитом на 2018 рік запропонована сума допомоги Україні збільшена на 50 млн доларів.

У проекті бюджету Україну включили до переліку країн, які будуть отримувати допомогу також і за програмою Державного департаменту «Міжнародне військове фінансування» (Foreign Military Financing, FMF).

В подальшому бюджетний запит має пройти вивчення і обговорення в Конгресі США, де можуть вноситися доповнення (досвід попередніх років свідчить про можливість збільшення Конгресом відповідних асигнувань).

Остаточні обсяги допомоги Україні будуть відомі вже після завершення всього процесу проходження документа, який зараз на початковій стадії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США вперше після холодної війни розгортають в Європі свою систему протиповітряної оборони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук