США підтримали українських військових на $200 млн

На підтримку українського силового сектору США виділили загалом $200 млн. Частина цих коштів пішла на програми навчання, ще частина – на придбання легких автоматів та радіотехніки із зашифрованою комунікацією.

Про це сьогодні, 24 липня, заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який перебуває з візитом на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Яворові на Львівщині, де зараз відбуваються українсько-американські командно-штабні навчання Rapid Trident.

За його словами, до цього бюджету увійшли також гроші, за які придбали транспортні засоби Humvee. Одна з партій, яка налічує 100 таких машин, нещодавно прибула до Одеси.

Про суму допомоги для України від Америки на наступний рік Пайєтту невідомо.

«Дуже важко передбачити, які цифри будуть в бюджеті на наступні роки. Але можу сказати, що коли я минулого тижня перебував разом з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком у Вашингтоні і мав нагоду спілкуватися з представниками палати Сенату, то був приємно вражений, що двопартійне представництво наголошувало, що в будь-якому випадку підтримуватимуть Україну. Я вважаю, що ця підтримка надзвичайно важлива у подальшому розвитку трансатлантичної спільноти», – зазначив посол.

У розвитку військового сектору Україні допомагають й партнери США – Англія, Польща і Канада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук