США та Італія здійснять спостережливий політ над територією Росії

СвітОльга Карабан, 10 листопада 20145140

Учасники спільної місії США та Італії здійснять спостережний політ над територією Російської Федерації на американському літаку ОС-135Б з 10 до 15 листопада в рамках міжнародного Договору про відкрите небо. Про це повідомив начальник національного Центру зі зменшенню ядерної небезпеки РФ Сергій Рижков, інформує російське агентство ТАСС.

За його словами, під час польоту за узгодженим маршрутом російські фахівці на борту літака спостерігатимуть та контролюватимуть застосування передбаченої Договором апаратури спостереження.

«Літак і встановлена на ньому апаратура спостереження (аерофотоапарати) пройшли міжнародний огляд, в якому взяли участь і російські фахівці, що виключає використання технічних засобів, не передбачених Договором», – повідомив Рижков.

Він також додав, що літак спостереження ОС-135Б належить до класу літаків, не призначених для застосування будь-якої зброї.

Нагадаємо, Договір про відкрите небо ратифіковано Верховною Радою України 2 березня 2000 року. Він набув чинності 1 січня 2002 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук