Стартувала друга хвиля навчання кандидатів у нову львівську поліцію

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ триває навчання слухачів нової патрульної служби Львова. 

Сьогодні, 7 липня, розпочалась друга хвиля навчання кандидатів, які успішно пройшли відбір, інформує відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС.
 
«Ви офіційно перебуваєте зараз на службі в правоохоронних органах, не зважаючи на те, що у вас попереду місяці навчання для того, щоб стати професіоналами. Наша держава – на стадії реформування, все суспільство оновлюється», – наголосив очільник міліцейського вишу Валерій Середа.

Звернувся до новобранців і начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія: «Вам належить пройти ще багато нелегких випробувань. Ви повинні усвідомлювати, що прийшли в нову поліцію за вимогою часу та за вимогою суспільства. Однак воно, вимагаючи від правоохоронної системи змін, одночасно повинно змінюватись і саме. Ви асоціюєтесь з НОВОЮ поліцією, відповідно громадяни будуть орієнтуватись на вас і братимуть з вас приклад».

Загалом, старт навчанню було дано 25 червня. Тоді за парти сіли перші 210 слухачів. Сьогодні до освітнього процесу долучаються ще 210 кандидатів в майбутні поліцейські (процес відбору продовжується й надалі).

Варто зазначити, що під час навчання слухачі матимуть змогу опанувати 25 дисциплін, зокрема: «Основи діяльності патрульної служби», «Адміністративна відповідальність», «Вогнева підготовка», «Тактико-спеціальна підготовка», «Професійна етика».

Тренери, які здійснюватимуть підготовку майбутніх поліцейських, також пройшли детальний відбір та прослухали тренінги щодо методики викладання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук