Стівен Хокінг оголосив про початок «найстрашнішого часу» для людства

СвітРоман Ганкевич, 2 грудня 201661502
Стівен Хокінг оголосив про початок «найстрашнішого часу» для людства
фото BBC
На думку Хокінга економічні мігранти вирушають до Європи і США щоби знайти там картинку заможного життя з Instagram

Британський фізик Стівен Хокінг заявив, що на Землі настав «найстрашніший час», спричинений розривом між елітою та іншими верствами суспільства. Про це він написав у своїй колонці в газеті The Guardian.

Вчений звернув увагу на результати референдуму про вихід Великобританії з ЄС і президентських виборів у США, які, на його думку, були обумовлені невдоволенням громадян тим, що еліти «відмежувалися від них». «Інтернет й інші платформи дозволяють дуже невеликим групам людей отримувати величезний прибуток під час прийому на роботу дуже малої кількості людей. Це неминуче, це прогрес, але це також є соціально руйнівне явище», - написав він.

Крім того, Стівен Хокінг наголосив, що цифрові технології не тільки створюють майданчики для спілкування, а й дозволяють багатим верствам населення демонструвати своє багатство, яке бачать і представники інших класів, що призводить до зростання кількості економічних мігрантів, які вирушають в інші країни в надії знайти там «картинку з Instagram».

На думку британського вченого, трансляція способу життя найбагатших верств населення призводить до збільшення відчуття нерівності. Хокінг вважає, що вихід з цієї ситуації - об'єднання зусиль всіх країн та всіх верств населення навколо спільної мети.

Зазначимо, що раніше Стівен Хокінг заявляв про настання у найближчу тисячу років неминучого кінця світу через ядерну війну, штучний інтелект чи генетично утворений вірус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук