Студенти відреставрували сходи костелу Марії Сніжної

Головні новини Львова 09.08Богдан Опока, 9 серпня, 13:47 1090 0

У Львові завершили реставрацію сходів біля костелу Марії Сніжної. Над їх відновленням працювала українсько-німецька команда.

Ці сходи почали реставрувати ще минулого року за кошти міського бюджету. За цей час поміняли їхню основу, покриття та поручні. А от постаменти, які є на кожному стовпці, установили нещодавно. Над ними працювали семеро німецьких студентів-каменярів спільно з українськими майстрами. Завершальні роботи виконали за гроші Фонду Ебергарда Шьока.

«Реставрувати такі елементи — важко. Треба обрати відповідну форму, відповідний профіль. Окрім того, важливо правильно зробити крапельники, щоб вода стікала і не нищила елемент. І все це має ідеально доповнювати історичну картину Львова», — каже скульптор та реставратор кам’яних пам’яток Дірк Брюґґеманн-Булгаков.

Впродовж двох тижнів студенти обмінювалися техніками різьби по граніті, пісковику та вапняку. Опісля, спільно виконані накривні елементи поставили на місце.

Спільними зусиллями німецькі та українські студенти реставрують Львів з 2013 року. І кожен рік обирають проект, над яким працюватимуть. Здебільшого реставрують сходи або схожі елементи, адже на висоті працювати студентам заборонено.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук