Студентки УКУ навчали львівських школярів правильно сортувати сміття

Четвертокурсниці УКУ запровадили екологічний проект із сортування сміття у львівській школі № 65

СуспільствоОльга Гринько, 9 березня 20173470

Студентки Українського католицького університету розробили і реалізували екологічний проект «Друге життя». Його впроваджено у рамках навчального курсу «проектний менеджмент». Мета проекту – навчити дітей правильно сортувати сміття. Організаторами експерименту є студентки четвертого курсу «Соціальної педагогіки» УКУ. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Школу № 65 на Левандівці обрали випадково.

«Сьогодні це надзвичайно важливо для нашого міста і, звичайно, починати потрібно з дітей – майбутнього нації. Екоосвіта, переробка відходів, правильне поводження з відходами – теми, які ми хочемо висвітлити перед учнями, батьками та вчителями. Більш того, територія школи знаходиться в одній із найбільш проблемних екологічних зонах – ось чому ми повинні розпочати проект тут і продовжити в інших школах», – розповіла одна із організаторок проекту Наталя Когут.

За словами організаторів проекту, вони самі прописували програму заходів, яка поєднувала теорію і різні конкурси. За найкращий твір на екологічну тематику дітям дарували цінні призи. Опитування серед учнів 10-го класу показало, що майже ніхто не сортує сміття. Тож впродовж двох тижнів у ігровій формі дівчата навчали понад 50 дітей – учнів двох класів.

«Я вважаю, що завдяки цьому проекту ми зможемо пояснити школярам важливість правильного сортування відходів, а також донести відчуття власної відповідальності за світ, у якому проживаємо, адже це наш дім і хто, як не ми, буде його берегти», – розповіла ще одна розробниця проекту Марія Борова.

У школі було встановлено картонні контейнери для сортування сміття: паперу, пластику і загальних відходів. Організатори сподіваються, що проект буде впроваджуватися й у інших школах міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук