Суд заборонив знищувати інформацію про мобільні дзвінки українців за січень-березень 2014 року

Рішення прийняте у межах розслідування справи про події на Майдані

Суд заборонив знищувати інформацію про мобільні дзвінки українців за січень-березень 2014 року
Печерський райсуд Києва заборонив знищувати інформацію про мобільні дзвінки і повідомлення українців за січень-березень 2014 року

Печерський районний суд Києва наклав арешт на сервери з інформацією про телефонні з’єднання всіх абонентських номерів всіх мобільних операторів України за період з січня по березень 2014 року. Ухвали суду від 17 січня (1, 2, 3, 4) доступні в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомило LB.ua.

Із клопотанням про арешт до суду звернулася Генпрокуратура в рамках розслідування справи про події на Майдані, пояснюючи, що термін зберігання інформації про з’єднання абонентів у більшості випадків не перевищує трьох років. Однак ця інформація може знадобитися слідчим у майбутньому.

Суд задовольнив клопотання, наклав арешт і заборонив будь-яким службовим та посадовим особам компаній «Лайфселл», «МТС», «Тримоб» і «Укртелеком» розпоряджатися всіма носіями інформації (жорсткі диски, сервери тощо) у частині знищення, пошкодження, зміни, перетворення інформації за період з 18 січня 2014 по 16 березня 2014 року.

Заарештовано сервери з інформацією про вхідні та вихідні з’єднання усіх абонентських номерів на території України із зазначенням дати і часу таких з’єднань, тривалості, абонентських номерів, з якими вони відбулися, а також серійних номерів мобільних пристроїв.

Також повинна зберігатися інформація про надіслані та отримані текстові та інші повідомлення (SMS-повідомлення, MMS-повідомлення) з цих номерів із зазначенням дати і часу відправлення, отримання, абонентських номерів, з яких вони надійшли або на які прямували; про місця знаходження абонентських номерів із зазначенням адрес базових станцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук