Світовий банк виділить на боротьбу зі зміною клімату 200 млрд дол

У банку закликали міжнародну спільноту приєднатися до ініціативи.

СвітЮрій Братюк, 3 грудня 20185380

Представники Світового банку 3 грудня анонсували виділення близько 200 млрд дол. на боротьбу зі зміною клімату.

Про це у відомстві заявили напередодні 24-ї конференції ООН з питань клімату у польському Катовіце. У банку, зокрема, заявили, що його ініціатива є «важливим сигналом для ширшої світової спільноти зробити те ж саме». Зазначається, що головною темою зустрічі стане стримування глобального потепління й адаптація до зміни клімату.

Нагадаємо, що раніше організація з контролю за кліматичною політикою країн G20 Climate Transparency опублікувала звіт з моніторингу за дотриманням правил виконання Паризької кліматичної угоди.

За словами активістів, більшість країн продовжують використовувати горюче паливо, що суперечить умовам Паризької кліматичної угоди. Серед усіх країн лише Індія почала втілювати умови угоди. За підрахунками організації, за теперішніх умов до кінця 21 століття світова температура може піднятися щонайменше на 3,2 градуси за Цельсієм, але активісти зауважили, що з нинішніми темпам боротьби з глобальним потеплінням, поставлених Паризькою угодою цілей досягнути можливо. Для цього країни G20 мають скоротити наполовину свої викиди до 2030 року, щоб потепління не перевищило 1,5 градуси.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук