<

Свободівець не заплатив за землю, яку купив у Дрогобичі

Депутатський борг

Головні новини за 15 квітняНовини Львова, 15 квітня 2013, 21:24 483 0
дивіться також

Депутат-свободівець Дрогобицької міської ради купив земельну ділянку в міста за 2 мільйони гривень. Однак не заплатив навіть і половини із цієї суми. Натомість заклав земельну ділянку під заставу в банку.

Прокуратура дрогобицького району порушила кримінальне провадження.

Колись тут вирощували троянди. Тепер тут замість квітів - вибиті вікна. Дрогобитчани вже звикли бачити цей клаптик землі у такому занедбаному вигляді. Тож міська рада вирішує продати земельну ділянку.

З того часу тут з’явилась металева огорожа, ділянку площею майже 2 гектари оцінили у 2 мільйони гривень. Ось договір купівлі-продажу.

Підприємство "Троянда" заручилось виплатити 400 тис одразу, а решту сплачувати кожного місяця до міського бюджету. Та місто цих грошей так і не отримало.

Боржників ми взялися шукати в офісі. Та тут нікого. На ділянці ж, окрім кота, рудого пса і охоронця, - жодної душі.

Більша частина активів підприємства "Троянда" належить депутату Дрогобицької міської ради свободівцю Олегові Хрущу. Домовляємось із ним про зустріч. Та через півгодини депутат не брав слухавку.

Депутат так само ігнорує і всі прохання повернути борг. Тож міська рада подала позов до суду. Втім виявилось, що цю землю підприємство депутата уже встигло закласти під заставу.

В банку кредиту також не сплатили. Тож установа і собі намірилась забрати земельну ділянку. Справу передали до прокуратури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук