Телеканал «Дождь» відреагував на заборону його мовлення в Україні

Генеральний директор телеканалу «Дождь» Наталія Сіндєєва шкодує через рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення про заборону мовлення цього телеканалу в Україні.

«Мені дуже шкода, що Нацрада України ухвалила таке рішення», – наводить слова Сіндєєвої сайт телеканалу.

За її словами, відповідно до умов договорів з усіма провайдерами в Україні, мовлення «Дождя» на всій території країни здійснюється через IP-з’єднання без прямої комерційної реклами. Сіндєєва зазначила, що «Нацраді України було повідомлено про це 8 серпня 2016 року, після чого претензій про невідповідність змісту телеканалу українському законодавству “Дождь” не отримував».

Гендиректор «Дождя» зазначила, що телеканал керується російським законодавством під час зображення карти Росії. «Відповідно до статті 65 Конституції Російської Федерації Республіка Крим є суб’єктом Російської Федерації», – сказала вона.

«Сподіваюся, що наш український глядач знайде можливість дивитися “Дождь” через наш сайт, наші застосунки в Smart TV та інші канали дистрибуції», — Н. Сіндєєва.

Як повідомляв ZAXID.NET, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зобов’язала українських провайдерів протягом місяця припинити ретрансляцію російського телеканалу «Дождь» через невизнання каналом суверенітету і територіальної цілісності України, а також трансляції російської реклами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук