Терористи самі повідомляють бійцям АТО про наближення нових груп бойовиків та військових РФ

СуспільствоВолодимир Пиріг, 2 листопада 201463020

Вояки, які охороняють позиції на 29-му та 31-му блокпостах, просять підкріплення.

Вони кажуть, що практично будь-якої миті кільце оточення бойовиками може зімкнутися та повториться ситуація з 32-м блокпостом, повідомляє ТСН.

Наразі ж позиції українських сил на Бахмутці обстрілювали з мінометів і гранатометів. Після важкої артилерії, котра працювала напередодні, це видалося гвардійцям практично відпочинком.

Водночас усі бійці свідомі того, що затишшя є відносним. Бойовики нарощують сили і практично щомиті можуть перейти в наступ.

Про прибуття нових свіжих підрозділів з Росії свідчать самі сепаратисти. Поблизу міста Щастя, де українські військові з 92-ої бригади домовилися з бойовиками про зупинку активних бойових дій, поновилися обстріли. Причому про їхній початок вороги самі попередили українців по рації. Ті, хто дотримувався перемир'я з боку ЛНР, повідомили про прибуття нової групи бойовиків, які діють на власний розсуд і не дотримуються жодних домовленостей.

«Вони самі вийшли на нас по радіостанції, що прибула на Веселу Гору нова група, як вони її називають, «Білий лебідь». Приблизна кількість сто осіб. Кажуть, ми з вами перемир'я не порушуємо, по вас стріляють вони», - розповів заступник командира 92-ї ОМБР Дмитро Бізоніч.

Військовий переказав слова бойовиків про те, що це підкріплення підійшло разом із бронетехнікою.

«Вони самі не знають, що це за підрозділ і чому так сильно ведуть мінометний обстріл. Вони нам сказали, що техніка вся розмальована написами «На Щастя», і вони готують сильний прорив на Щастя», - уточнив український офіцер.

На думку українських бійців, ворог хоче оточити і захопити Луганську ТЕЦ – стратегічний об'єкт, який постачає електроенергію на Луганську область. Електростанцію не обстрілюють свідомо – лише поодинокі випадкові снаряди можуть поцілити у трансформатори або будівлі.

ТЕЦ біля міста Щастя охороняють бійці 80-ої бригади та батальйону «Айдар».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук