<

Тимчасовим керівником СБУ став Василь Грицак

Порошенко представляє тимчасового виконувача обов'язків глави СБУ Василя Грицака

Президент Петро Порошенко представив колективу Служби безпеки тимчасового виконувача обов'язків голови відомства Василя Грицака.

Про це стало відомо «Українській правді» у четвер, 18 червня.

Повідомляється, що представлення відбулося пообіді без преси.

Потім інформація про призначення виконувача обов'язків з'явилася на сайті Президента.

«Першому заступникові голови Служби безпеки України Грицаку Василю Сергійовичу (доручається, - ред.) тимчасово виконувати обов'язки голови СБУ», - йдеться в документі, що йолго розмістили на сайті глави держави.

Також там підтвердили, що під час зустрічі з керівництвом СБУ Порошенко представив нового керівника відомства і зазначив, що був незадоволений роботою СБУ по боротьбі з корупцією та контрабандою.

«Питання боротьби з контрабандою є прямою відповідальністю СБУ, і тут нема чим похвалитися. Сказати, що я вкрай незадоволений, - значить, нічого не сказати. Дуже сподіваюся, що через кілька місяців з новим керівництвом ми побачимо нову оцінку людей про відчутні успіхи СБУ, і вам завдання - до сьомого поту працювати над вирішенням цієї проблеми», - заявив Петро Порошенко.

Також президент розкритикував роботу щодо забезпечення режиму перетину лінії зіткнення в зоні проведення АТО. Він підкреслив, що «для нормальної людини перетин лінії має бути легкою і прозорою процедурою, а для бандитів і сепаратистів - пасткою, звідки вони не матимуть шансів вирватися».

Наприкінці представлення тимчасово виконуючого обов'язки керівника СБУ Петро Порошенко нагадав, що рішення про призначення керівника СБУ затверджує Верховна Рада і тому Василь Грицак має переконати у своїх здібностях народних депутатів.

Як відомо, 18 червня Верховна Рада підтримала відставку Валентина Наливайченка з посади голови СБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук