Тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією – в дії

БлогиЛевко Прокіпчук , 17 грудня 2018 1415 1
Левко Прокіпчук
Екс-начальник Львівської митниці ДФС

У перший день дії нового порядку у Львівській митниці ДФС оформлено 234 транспортні засоби, з них 130 колишні «бляхи». Це найбільша кількість авто оформлених не тільки з початку дії Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», а загалом за всю історію митниці.

Причиною цьому безумовнно є нововведення, зокрема:

  • доставлення автівки в зону митного контролю здійснюється декларантом після подання електронної митної декларації та отримання від митниці повідомлення із зазначенням дати та часу пред’явлення ТЗ;
  • скасовано необхідність оформлення митницями Посвідчення про реєстрацію транспортного засобу
  • врегульовано порядок дій митниці і декларанта у разі перевірки заявленої фактурної вартості оцінюваного транспортного засобу.

Слід зазначити, що, завдяки вжитим митницею заходам та крокам зроблених на зустріч громадянам з боку власника терміналу щодо порядку стягнення вартості стоянки станом на 9:00 сьогодні в зоні митного контролю перебували майже 120 авто, митне оформлення яких було завершено, однак які не були забрані власниками. Відповідно складається хибне враження, що кількість авто, що очікують на оформлення не змешується.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук