Тиск повинен бути спрямований в одному напрямку – проти агресії Путіна, – Яценюк

Без відводу російських сил і зброї з Донбасу та без встановлення контролю за кордоном – там безпеки не буде. Без безпеки немає демократії. Без демократії немає виборів і реального представництва волі людей.

Про це наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму Facebook, коментуючи інформацію про заяву глави МЗС Франції Еро про потребу добитися від України «детального зобов'язання із статусу Донбасу і календаря».

«Це виглядає або провокацією, або нерозумінням суті того, що відбувається на сході України. Від цього нерозуміння є й проблеми з «календарем», – наголосив Арсеній Яценюк.

«На Донбасі – війна Росії проти України. Але не лише проти України, а й проти Європи і самої Франції. У Парижі це важко усвідомлюється. Але на Донбасі росіяни чинять такі ж військові злочини, як у Сирії», – підкреслив він.

Лідер «Народного фронту» наголосив, що без відводу російських сил і зброї з Донбасу та без встановлення контролю за кордоном – там безпеки не буде: «Без безпеки немає демократії. Без демократії немає виборів і реального представництва волі людей. Ось вам і календар, дорогі французькі партнери».

«Тиск повинен бути спрямований в одному напрямку. Це – тиск проти агресора, проти агресії Путіна, проти свідомої політики Кремля на підрив безпеки і демократії у Європі. Скільки ще треба «донбасів» і «сирій», щоб це зрозуміти?!», – написав Арсеній Яценюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук