Торік статус біженців у Польщі отримали 95 українців

Загалом торік міжнародного захисту у Польщі просили 466 громадян України

У 2018 році 4,1 тис. іноземців клопотали у Польщі про надання їм статусу біженця, але лише 406 з них виконали всі умови для отримання такого статусу. Найбільше серед прохачів було росіян, українців і таджиків, повідомив речник управління у справах іноземців Якуб Дудзяк.

За його словами, які процитувало «Польське радіо», негативні рішення отримало 2,1 тис. осіб, а 1,9 тис. проваджень були зупинені.

Найбільше про надання міжнародного захисту у Польщі торік просили громадяни Росії (2,7 тис), України (466) і Таджикистану (144). У свою чергу, найбільше позитивних рішень отримали громадяни України (95), Росії (79) та Іраку (27).

Крім того, 212 іноземців отримали так званий національний захист у вигляді дозволу на толерантне перебування або з гуманітарних причин.

Як зауважив речник управління, серед іноземців, котрі просили про статус біженця, майже половину склали неповнолітні та жінки.

Зазначимо, у 2017 році статус біженця у Польщі отримали 276 українців.

Міжнародний захист у Польщі надається іноземцям у випадках, якщо у країні його походження людині загрожує переслідування або є очевидний ризик її життю і здоров’ю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук