Цифрові розваги від ВОЛІ: переваги інтерактивного телебачення та високошвидкісного Інтернету

Суспільствопромоція, 3 липня 20173812
Цифрові розваги від ВОЛІ: переваги інтерактивного телебачення та високошвидкісного Інтернету
Компанія ВОЛЯ

ВОЛЯ постійно поповнює пакети послуг новими пізнавальним каналами та надає доступ до високошвидкісного Інтернету.

Раніше, аби подивитись телевізор, треба було підключити техніку до антени, супутникової тарілки чи кабельної сітки. ВОЛЯ ж запропонувала більш зручну альтернативу – перегляд телепрограм за допомогою Інтернет-доступу. Тепер «розумне телебачення» стало доступним на всій території України завдяки послузі «Інтерактивне ТБ».

Інтерактивне телебачення

У ВОЛІ впевнені, що телебачення може бути не тільки джерелом розваг, але й пізнавального контенту. Так, компанія поповнилась новими пізнавальними каналами, доступними абонентам цифрового та інтерактивного телебачення – «ФАУНА» та FineLiving HD.

«Ми продовжуємо відкривати глядачам нові якісні продукти, серед яких телеканали «ФАУНА» та FineLiving HD. Безперечно, пізнавальні передачі цікавіше дивитись у високій якості зображення, тому ми постійно розширюємо HD-контент та є провайдерами №1 в Україні в HD-сегменті», – зауважила директорка з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

У режимі 24/7 «Фауна» відкриває глядачам завісу таємниць дикої природи та показує вражаючі кадри недоступних куточків світу та рідкісних тварин.

А FineLiving HD розповідає, як зробити наше життя більш комфортним та продуктивним. Лайфхаки щодо облаштування оселі, кулінарії, фітнесу, виховання дітей та багато іншого обов’язково стануть у нагоді.

До уваги глядачів також пропонуються корисні телеканали «Терра» та «Наука».

Окрім того, ВОЛЯ співпрацює з авторитетними світовими виробниками контенту – FOX, Discovery, AMC. Тож клієнти компанії мають чимало переваг. Наприклад, першими в Україні легально побачити нові сезони популярних серіалів, які ВОЛЯ транслює менш ніж через 24 години після показу у США – «Гра престолів», «Марс», «Втеча» та інші.

Є й ексклюзивні для українського телепростору трансляції. Так, минулоріч для любителів спорту у прямому ефірі компанія показувала наймасштабнішу подію великого тенісу – Вімблдонський турнір.

Також абоненти компанії мають розмаїтий вибір телеканалів. Наразі до перегляду їм доступно 153 канали, 30 з яких у форматі HD.

А в 2014 році запустила 5 ексклюзивних телеканалів лінійки CINE+, а у 2014 році компанія презентувала перший український канал для дітей у форматі високої якості – «ВОЛЯ CINE+ Kids». Канал має кілька аудіодоріжок, у тому числі мовою оригіналу, тож діти навіть можуть за допомогою нього навчатися.

Крім цього, до уваги маленьких глядачів представлений найкращий розважальний контент від таких гігантів, як Disney, NBC Universal, Touchstone, Marvel, StudioCanal.

«Те, що дивиться дитина, в подальшому формує її світогляд. Ми зробили пакет «Дитячий» цікавим і корисним для хлопців різного віку. Ми в компанії ВОЛЯ підтримуємо сімейні цінності і хочемо, щоб наші маленькі глядачі росли розумними, добрими і відкритими», – зазначила директорка з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Важливо, що «ВОЛЯ» дбає про абонентів послуг телебачення в усіх регіонах України. Наприклад, з 18 квітня пакет «Дитячий» став доступним клієнтам компанії у Львові. У нього увійшли власні канали компанії СINE + Kids і CINE + Kids HD, а також канали LALE, Jim Jam, Boomerang, Gulli girl, Nick Junior і «Мультимания».

Можна стверджувати, що таке яскраве поєднання мультфільмів, розважальних і навчальних програм припаде до душі не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Високошвидкісний Інтернет

Аби відчути всі переваги послуги «Інтерактивне телебачення» від «ВОЛІ», абоненти повинні мати якісний доступ до високошвидкісного Інтернету. Підключення послуги можливе у будь-якому регіоні України, де є кабельний Інтернет зі швидкістю від 10 Мбіт/сек, незалежно від провайдера.

Переваги Інтернет-послуг ВОЛІ доволі переконливі. Для своїх користувачів компанія постійно оновлює технології доступу до Інтернету. Наразі DOCSIS 3.0, EuroDOCSIS з’єднують абонентів із ресурсами мережі на швидкості більше 100 Мбіт/с.

Також клієнти компанії мають можливість обрати пакети послуг з різними умовами та за вигідними цінами згідно з власними потребами.

Важливо, що високошвидкісний Інтернет від ВОЛІ не залежить від географії та погодних умов.

До того ж, компанія часто пропонує абонентам багато цікавинок, як от послуга «Гіпершвидкість», яка стане у нагоді, коли треба швидко завантажити дуже «важкий» файл.

Найпростіше – замовити послугу на сайті компанії. Також можна завітати у Центр сучасних технологій або зателефонувати у call-центр, де вас проінформують про ціну підключення та тарифи.

Зауважимо, що Інтернет слугує не тільки для передачі повідомлень. Він відкриває світ у своєму розмаїтті та занурює нас у його багатомірну матрицю. А з надійними технологіями від ВОЛІ зробити це стало ще простіше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук