Цимбалюк розповів, кого мешканці Львівщини пропонували на посади його заступників

10 лютого 20114922

Спеціальною телефонною лінією, відкритою у Львівській ОДА, щоб громадяни могли вносити свої пропозиції щодо формування команди голови облдержадміністрації Михайла Цимбалюка, користувалося близько 50 людей на день. Найчастіше мешканці Львівщини підтримували Володимира Губицького та Ігоря Стефанишина.

«Найбільше телефонували на підтримку Губицького і Стефанишина. Також були дзвінки по Любицькому, по Янківу, звучали прізвища людей, які не працюють у владі – я не хотів би їх озвучувати. Багато було телефонних дзвінків щодо Федоренка, щоб його залишити, а також щодо Демківа з управління фінансів», - повідомив Цимбалюк у телефонному коментарі для ZAXID.NET 10 лютого.

Окрім того, за словами голови ОДА, також мали місце телефонні дзвінки з пропозиціями кандидатур на посаду прес-секретаря. «Називалися керівники певних видань, в тому числі і ті, що раніше очолювали цей підрозділ. Але зараз ми очікуємо нову структури і ще під питанням сама наявність такої посади», - зазначив Цимбалюк.

Водночас голова Львівської ОДА зазначив, що було досить багато дзвінків з негативною інформацією, і у певних випадках до її перевірки були залучені правоохоронні органи.

«Я вдячний всім тим, хто телефонував, хоча я розумію, що, можливо, частина дзвінків була замовна. Ми відслідковували, був визначник, і деякі були з одних і тих самих телефонів. Але сама ідея набула такої цікавості», - зазначив Михайло Цимбалюк.

Також він наголосив на тому, що дзвінки по цій телефонній лінії не були основним критерієм при підборі кадрів для нової команди облдержадміністрації, хоч вони і враховувалися.

«Щодо Стефанишина і Губицького керувалися перш за все їхньою професійністю, тим, що я особисто їх знав раніше – це було основою. Все інше, звичайно, носить такий інколи просто цікавий характер, тобто це не є основним критерієм», - резюмував чиновник.

Як інформував ZAXID.NET , невдовзі після свого призначення на посаду голови Львівської ОДА Михайло Цимбалюк повідомив, що має намір відкрити спеціальну телефонну лінію, за якою мешканці Львівщини матимуть змогу вносити свої пропозиції щодо формування нової команди облдержадміністрації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук