Цьогоріч у Львові відкриють 6 дитячих клубів

В управлінні молоді та спорту ЛМР розповіли, де цього року проведуть капітальні ремонти приміщень дитячих клубів та відкриють нові гуртки для короткого перебування дітей. Цю інформацію оприлюднили на сайті ЛМР.

«Заняття в дитячих клубах – це не лише гурткова діяльність, а й спільні заходи: майстер-класи різних напрямків, міні-проекти, свята, ігри, любительські змагання, конкурси, а також – екскурсії містом, відвідини спортивних матчів, дитячих розважальних закладів»,- розповідає Діана Наорлевич, координатор дитячих клубів Львова від управління молоді та спорту ЛМР

Цього року капітальний ремонт приміщень дитячих клубів та проведення ремонтних робіт у дитячих клубах заплановано за адресами: вул. Святого Теодора, 3, вул. Огієнка, 12, вул. Огієнка, 18, вул. Корольова, 10, вул. Пасічна, 64, вул. Наукова, 29 на загальну суму 13 млн грн.

Нагадаємо, торік було виділено 9,5 млн грн на відкриття і оновлення УДЮМКів і відкрито новий клуб «Колорит» (вул. Суботівська, 7), в якому працює танцювальна студія «Колорит» та гурток образотворчого мистецтва «Палітра». У відремонтованих приміщеннях почали працювати гуртки в 4 дитячих клубах: «Імпульс» (вул. Городоцька, 293), «СмАрт-клуб» (вул. І. Франка, 54), «Лідер» (вул. Ф. Колесси, 8), «Какаду» (вул. Коціловського, 16).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук