<

Турагенції Львова як альтернативу відпочинку в Криму пропонують Болгарію і Чорногорію

Головні новини Львова за 11.06Віталій Кубліков, 11 червня 2015, 18:40 619 0

Куди податися в літній сезон. Азовське море і Карпати – таку альтернативу Криму пропонують у Держагентстві з туризму та курортів.

Львів’янка Олена 5 разів їздила ще до українського Криму. Це був активний відпочинок. Досліджувала і природу, і людей. Коктебель, Балаклава – це те, що запало в душу. Визнає, знайти альтернативу півострову непросто. Та допоки там російська влада – принципово не буде перетинати так званий кордон.

«Мені здається, що є шляхи потрапити в Крим. Ці пляжі дикі. Я думаю, що там не буде дискомфорту, відпочинок буде неприємний», – вважає львів'янка Олена Гутик.

У турагенціях Львова кажуть, ті, хто відпочивали в Криму, на Одесу чи Азовське море погоджуються неохоче. Комфортна альтернатива нині тимчасово окупованому півострову і по грошах, і по природі – це автобусні тури в сонячну Болгарію і Чорногорію. Від 100 євро за людину без харчування на 11 днів.

«Там є варіант кухонних блоків на віллах і туристи, які їздили колись у Крим і готували самостійно їжу, так само це можуть зробити в Чорногорії та Болгарії», – розповіла оператор турагенції Анна Мельничук.

Як відомо, в Криму в середньому відпочивало 6 млн туристів за сезон. Понад половина з них – українці.

«Звичайно, це вже не той потік туристів. І оці торгові точки, які стоять вздовж доріжки… на вулиці Леніна… якось так в'яленько йде торгівля. Але це ж і було прогнозовано», – розповіла телефоном мешканка Сімферополя Ліза.

Разом з тим житель Криму Михайло додав: «Пляжі брудні, відпочивальники скаржаться. Росіяни, які таки приїхали, кажуть, що ноги їх більше тут не буде».

Набережні півострова практично знелюднені – Гурзуф, Ялта, Судак, Алушта. Туристичний сезон в Криму другий рік поспіль має всі шанси бути зірваним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук