Турчинов: Україні потрібен потужний ракетний щит

СуспільствоОксана Руда, 4 листопада 20152220

Відродження ракетного потенціалу України це стратегічна задача держави. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у привітанні з нагоди Дня ракетних військ і артилерії, повідомляється на сайті РНБО.

«Одна з наших стратегічних задач – відродження ракетного потенціалу України, здатного забезпечити захист її від агресії», – сказав Турчинов.

Він зазначив, що Україна завжди була ракетною державою.

«Наші видатні земляки – такі, як Сергій Корольов, Михайло Янгель та інші, заклали фундамент світового ракетобудування», – сказав він.

Саме тому, за словами Турчинова, відродження нашого ракетного потенціалу, «що системно знищувався протягом останніх років», – один із найважливіших пріоритетів, яким опікується РНБО.

«Україна має все для цього: і промислово-технічний потенціал, і наукові розробки, і велику кількість професіоналів високого рівня», – наголосив він.

Секретар РНБО додав, що йдеться як про мирний космос, так і про розвиток військових технологій.

«Коли ми говоримо про мирний космос, про міжнародну співпрацю і кооперацію в цьому питанні, то, в першу чергу, це стосується таких напрацювань, як потужні ракетоносії «Зеніт», найсучасніші технології морських, повітряних та наземних стартових ракетних комплексів тощо», – сказав він, додавши, що в умовах агресії Росії надзвичайно важливим напрямом є розвиток військових ракетних технологій.

На думку Турчинова, вітчизняний військово-промисловий комплекс повинен повністю забезпечити потреби ЗСУ найсучаснішими ракетами, здатними вражати різні надземні, надводні та повітряні цілі: бронетехніку, літаки, кораблі, фортифікаційні споруди та живу силу ворога, за необхідності завдаючи нищівних ударів на далеких відстанях.

«Тільки потужний і надійний ракетний щит зможе захистити нашу країну від зазіхань агресора», – підсумував Секретар РНБО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук