У 2016 році до бюджету Львова надійшло 70 млн грн завдяки депозиту у банку

ЕкономікаО.П., 16 листопада 20174665

Протягом 2016 року до бюджету Львова надійшло додаткові 70 млн грн. Їх місто отримало, розмістивши тимчасово вільні бюджетні кошти на депозит, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Під час розгляду ухвали «Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік», директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів, що минулого року, завдяки коштам, покладеним на депозитний рахунок, місто отримало додатково 70 млн. грн.

Кошти, які були покладені на депозит – це тимчасово вільні кошти, на час, поки не здані об’єкти, на які вони були виділені.

«На сьогодні, на депозитному рахунку в Укргазбанку, який офіційно виграв конкурс, є 445 млн. грн. Наголошую, це гроші не вільні, а тимчасово вільні. Ці кошти уже розподілені і розписані, вони мають своє цільове призначення. Просто об’єкти, на які вони виділені, ще не здані. Тому, щоб вони просто не залишалися без діла на рахунках, ми їх задіюємо в депозит і заробляємо на цьому. Минулого року ми заробили в такий спосіб 70 млн. грн. Цього року вже маємо 46 млн. Як тільки об’єкти будуть здані, ми забираємо з депозиту кошти і розраховуємося», - розповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Додамо, що станом на середину листопада, протягом 2017 року до львівського міського бюджету в такий спосіб вже надійшло 46 млн грн додаткових коштів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук