У батьків Вікторії Ріф є тиждень на порятунок доньки

До 10 листопада треба зібрати €130 тис.

СуспільствоМарта Когут, 3 листопада 2017, 16:31 4658 5

Якщо до 10 листопада батьки хворої дівчинки не назбирають 130 тис. євро, їхня дитина не поїде на трансплантацію печінки. Відтак втратить шанс вижити та побороти страшну хворобу ‒ вроджений цироз печінки.

Ще у пологовому лікарі сказали, що у дівчинки жовтяниця. Три місяці Віку лікували не від тієї хвороби. Потім виявилось, що у дитини цироз печінки. Через це батьки не встигли зробити доньці операцію Касаї, яка б могла продовжити життєдіяльність печінки.

«Діагноз поставили запізно, був втрачений час, аж в три місяці поставили діагноз. Тобто до трьох місяців в дитини не виводилася жовч, вона розруйнувала до цього віку печінку», ‒ згадує мама Вікторії Наталя Ріф.

Щодня батьки витрачають трохи більше тисячі гривень лише для підтримки життя доньки. Та єдиний варіант вижити ‒ трансплантація. Донором буде мама Наталя.

«Так, я вирішила, що я зможу, що я повинна це зробити, і що все буде добре», ‒ каже мама Вікторії Наталя Ріф.

Раніше ми розповідали про двох дівчаток із такою ж недугою ‒ цирозом печінки. За допомогою благодійників батькам Софійки та Миросі вдалося зібрати по 4 млн грн. Дівчатка вже у Бельгії, а наступного тижня матимуть нові органи. Що ж стосується долі Віки, то у неї все набагато важче.

«Це одна з найважчих дітей, які останній рік лікувалися у нас в відділенні, попередні дітки щасливо прооперовані і в них усе добре, а ця дитина дуже гостра, і вона терміново потребує допомоги. Якщо знайдуться гроші, всі шанси зберегти життя тій дитині є», ‒ каже завідувач другого хірургічного відділення Галина Курило.

Ціна операції ‒ 130 тис. євро. Клініка, яка погодилась оперувати маля у Брюсселі, ‒ єдиний медзаклад, який трансплантує органи таким маленьким пацієнтам. Сьогодні батькам вдалось назбирати трохи більше 25 тисяч.

Мама Вікторії Наталя Ріф просить: «Дуже хочеться, щоб її встигли врятували, дуже важливо час, бо вже багато пройдено, багато сил втрачено, дуже хочеться щоб то все завершилося якнайшвидше, якнайліпше для неї, щоби ми встигли».

Із кожним днем аналізи у маляти погіршуються. Часу, аби оплатити операцію, лише тиждень. Якщо на рахунок клініки до 10 листопада не перерахують гроші, Віка нової печінки не отримає.

Для допомоги сім’ї:

Картка ПриватБанк

5168 7427 0860 0949

Ріф Наталія Вікторівна (мама)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук