У Чистий четвер фасади львівських будинків очищали від реклами наркотиків

Акцію «Стоп наркотик» провели у Франківському та Залізничному районах

СуспільствоЗоя Мельнійчук, 25 квітня 2019, 19:04 1071 0

У Чистий четвер львівські комунальники разом із поліцією та волонтерами зафарбовували рекламу наркотиків на фасадах будинків. Акцію «Стоп наркотик» провели у Франківському та Залізничному районах. Загалом, кампанія триває у місті вже понад рік. За цей час встигли замалювати понад дві тисячі написів.

Написи з рекламою сайтів та посилання на Telegram-канали, на яких можна придбати наркотики, є на фасадах будинків та магазинів. А відтак покупцями можуть стати навіть школярі.

«Це магазин приватного власника. Йому абсолютно байдуже, що на ньому є отакий напис. Якби моя воля, я би якимось чином зобов’язав власників кожної будівлі, магазину чи приватних структур, щоб вони відповідали за своє приміщення і в них такого не було», – пояснив громадський активіст Андрій Бондар.

Рекламу Telegram-каналів у Франківському районі зафарбовують півсотні волонтерів.

«Ця акція дуже важлива! Я спілкуюся з молоддю і бачу наскільки це все розповсюджено, наскільки це все легко поширюється. Люди вживають наркотики. І я тут для того, щоб запобігти цьому розповсюдженню», – пояснив представник антинаркотичної асоціації Ярослав Теліга.

Долучитися до акції заохочують усіх небайдужих.

«Окрім оперативного зафарбовування, ми просимо людей не бути байдужими, проявляти нетерпимість до таких речей і інформувати комунальні підприємства чи районі адміністрації за місцем виявлення таких написів», – наголошує голова Франківської райадміністрації Орест Тимчишин.

Наразі групи волонтерів та комунальників обійшли Франківський та Залізничний райони.

До слова, кампанія «Стоп наркотик» у Львові триває вже понад рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук