У львівських школах облаштовують сучасні мультимедійні кабінети

У щотижневому відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий розповів про роботу в освітньому напрямку. За його словами, щороку місто виділяє більше коштів на ремонти шкіл та садочків, на оновлення обладнання і закупівлю комп’ютерних класів. Цьогоріч, зокрема, придбають 20 інтерактивних мультимедійних дощок, облаштують мультимедійні кабінети, оновлять санвузли.

«Ми кожного року збільшуємо видатки на освіту, на ремонти в школах і дитсадках, і це насправді унікальна ситуація для країни. Цього року ми відкриємо десятки нових груп у дитсадках. Це понад 1000 нових місць. Це і додаткові місця в існуючих садках, і нові приміщення, які поступово вивільняємо від орендарів. Зокрема, нові садки з’являться на вулицях Медової Печери, Дністерській та Виговського», – розповів Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

Особливу увагу цьогоріч приділяють ремонту санвузлів. «Мені прикро було бачити, що деякі керівники шкіл не надавали уваги стану шкільних туалетів. Коли я приїжджав у школу, то після екскурсії по кабінетах просив директора показати мені звичайний шкільний туалет. І ось там було видно справжнє ставлення керівника до дітей. Ми цього року виділили кошти на ремонти 170 вбиралень у 50 школах. Зверніть увагу та проконтролюйте якість робіт після початку навчання», – додав міський голова.

За його словами, потрібно також змінювати підхід до якості освіти. «Цього року ми починаємо облаштовувати сучасні мультимедійні кабінети, з цілком іншим підходом до навчання таких дисциплін, як фізика, хімія, біологія і так далі. Наші діти мають бути мудрими і підготовленими до викликів сучасного світу», – зазначив Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук