У львівській гімназії «Гроно» учні демонстрували та відпрацьовували заходи безпеки

У навчаннях взяли участь і вчителі з інших шкіл

Головні новини Львова 06.03Ірина Панчишин, 6 березня 2018, 22:09 7325 1
дивіться також

Рятувалися від терористів, надавали першу допомогу і успішно евакуйовувались зі школи. Усе це робили вчителі та учні навчально-виховного комплексу «Гроно». Так двічі на рік у закладі відпрацьовують заходи безпеки. А цього разу за ними ще й спостерігали педагоги з інших шкіл.

У спортзал заходять терористи, які захопили учнів та школярів. Але заручників рятує спецпідрозділ.

«Для учнів – це змога підготуватись до будь-яких подій, захистити школу і тому подібне», – каже учень 6-го класу Микола Муть.

«В Україні дуже важкі часи, відбувається війна і, думаю, нам ці навички дуже знадобляться», – додає інший учень Назар Кузь.

В одного хлопця перелом кисті руки та рвана рана на коліні, за легендою він потрапив у ДТП.

«Ми перев’язуємо її джгутом вище на коліні, стискаємо, щоби кров не потрапляла, записуємо час», – коментує учениця 11-го класу Софія Панькевич.

У НВК «Гроно» – День цивільного захисту. Учні показують все, чого навчились на уроках фізкультури та «Захисту Вітчизни».

«Тут ми відпрацювали розбирання завалів, умовного завалу. Надання домедичної допомоги. Одягання протигазів, далі силові вправи», – каже вчитель «Захисту Вітчизни» Ростислав Щедний.

Далі готуються до евакуації. Діти вже напоготові і знають, що робити.

«Спершу складаємо речі всі, беремо куртки, всі рюкзаки і чекаємо дзвінка. Виходимо і йдемо у підвал», – пояснює учень 3-го класу гімназії Андріан Вербовський.

«У справжніх умовах тяжко було би так одразу зорієнтуватися і швидко переодягнутися», – додає учень 3-го класу гімназії Богдан Ленич.

Лунають три дзвінки – усім потрібно заховатися в укриття. Поступово клас за класом проходять коридорами холу, їдальні. Менше ніж за 15 хвилин усі вже в укритті.

За іншою легендою у школі сталася пожежа. Потерпілу дитину пожежники знаходять і виносять. Щоправда, задля безпеки взяли манекен. Тут уже чекають медики.

«Натискаємо 2 сантиметри від мечевидного відростка 30 разів прямими руками. Рахуємо вголос далі два вдихи», – розповіла медсестра Ольга Бокало.

Такі навчання з цивільного захисту у цій школі проводять двічі на рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук