У Львівському центрі репродуктивного здоров’я призначили керівника

СуспільствоІрина Знась, 20 січня 20158770

Депутати Львівської обласної ради під час засідання 20 січня ухвалили рішення про призначення нового директора комунального закладу Львівської  обласної ради «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення». Заклад очолила Марія Малачинська. Таке рішення підтримав 71 депутат.

Контракт з Марією Малачинською облрада підписала на п’ять років.

Зазначимо, що з 22 грудня 2011 року і до сьогодні Марія Малачинська виконувала обов’язки директора вказаної вище установи.

Малачинська Марія Йосипівна – головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства гінекології та перинатології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, сертифікований спеціаліст з організації та управління охороною здоров’я.

Зазначимо, що попереднього керівника центру Юрія Іваночка у листопаді 2011 році затримали на хабарі. Лікар, який очолював медичний заклад з 2003 року, вимагав $7 тис. за працевлаштування лікаря-гінеколога. Відтоді обов'язки керівника виконувала Малачинська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук