У Львові безкоштовно консультував дітей провідний ревматолог Німеччини

У Львові  безкоштовно консультував дітей провідний ревматолог Німеччини
Професор Ґерд Горнефф (у центрі) на зустрічі з львівськими колегами

До Львова дедалі частіше приїжджають провідні спеціалісти Європи і світу, які безкоштовно консультують і оперують дітей з різними складними захворюваннями.

27-28 вересня гостем Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру був один з провідних дитячих ревматологів світу, директор Центру педіатрії в м. Занкт-Аугустін (Німеччина) професор Ґерд Горнефф.

Як повідомила ZAXID.NET керівниця клініки дитячої імунології та ревматології Центру Ярина Бойко, професор Ґерд Горнефф оглядав і консультував дітей, що хворіють на ювенільний ідіопатичний артрит (хронічне захворювання, що характеризується тривалим запаленням суглобів).

«Професор Ґерд Горнефф давно займається дитячою ревматологією і є одним з провідних дитячих ревматологів не лише Німеччини, а й світу. До Львова він приїхав аби поділитися досвідом лікування дітей з таким захворюванням», – каже Ярина Бойко.

Клініка дитячої імунології та ревматології Центру опікується 300 дітьми з ревматологічними захворюваннями, яка використовує передові світові методики лікування таких дітей, що дозволяє їм повноцінно жити і розвиватися.

Спеціаліст з Німеччини також передав Центру портативний апарат для ультразвукової діагностики суглобів у ревматологічних пацієнтів, що дозволить лікареві проводити обстеження прямо в кабінеті під час прийому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук