У Львові байкери влаштували для дітей «День радості»

СуспільствоМарта Когут, 3 червня 2019, 16:24 0

У Львові байкери катали малюків на своїх сталевих конях. «День радості» – так назвали свою благодійну акцію. Покататися на мотоциклах запрошували насамперед дітей з лікарні, аби вони хоч на мить забули про свої хвороби. Покатати дітлахів зголосилися десятки байкерів.

«Байкери це не лише люди, які порушують спокій. Це люди з великим серцем, з великою душею і власне сьогоднішня акція покликана певною мірою зробити кольоровішим чи цікавішим життя дітей, які боряться або побороли важкі недуги», – розповів байкер і акушер Вальдемар Надіжко.

Тимофій сміливо сів на мотоцикл. Йому шість років і у нього рідкісне генетичне захворювання – муковісцидоз. Мама хлопчика каже: сьогодні у її сина здійснилася мрія – прокататися на справжньому мотоциклі. До того ж такі катання – на користь.

«Відволікає від процедур, піднімає настрій, сприяє розвитку», – каже мама дитини із рідкісним захворюванням Анастасія Ткачук.

У благодійного фонду «Крила надії» – 350 підопічних, усі вони – діти з рідкісними або важкими захворюваннями. Прокататися на байках зголосилося 12 дітей, однак двоє через хворобу не змогли прийти.

«Ми цей формат називаємо «дні радості». Ми дуже любимо робити такі спонтанні дні для наших дітей, коли ми їм даруємо щось таке, про що вони мріяли. І дуже багато хлопчиків в лікарні нам казали про байки, що вони би дуже хотіли повозить, що, коли вони одужають, то обов’язково поїздять», – розповіла голова благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська.

Байкери катали дітей центром міста декілька годин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук