У Львові до 8 квітня триватиме весняна дератизація

СуспільствоОльга Гринько, 6 березня 20173500

У Львові розпочали щорічну весняну дератизацію. Триватиме вона до 8 квітня. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Перед початком цієї процедури ми робимо інструктаж для комунальних підприємств міста. Також ми працюємо з приватним сектором, мешканці також можуть до нас звертатися. Крім того, ми проводимо інформаційну роботу – інформуємо людей про поширення лептоспірозу, який переносять щурі та засоби запобігання цьому захворюванню», – розповів директор обласного комунального підприємства Львівської облради «Профілактична дезінфекція» Роман Добуш.

Комунальне підприємство «Профілактична дезінфекція»співпрацює із комунальними підприємствами міста, з районами області, а також із приватним сектором. Заходи із дератизації, за потреби, проводитимуть у закладах харчування, а також у дошкільних закладах.

Для дератизації використовують препарати VI групи токсичності, які не мають прямого токсичного впливу на організм людини та домашніх тварин. Отруту додають до зерна чи тістової приманки або ж у парафінові гранули, які розкладають на закритих для доступу майданчиках.

Препарати, які використовуються для дератизації у Львові, діють на організм гризунів упродовж 4-5 днів. До слова, підприємство використовує тільки ті препарати, на які є дозвіл міністерства охорони здоров’я України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук