У Львові галерею «Арт-11» примусово виселили з площі Ринок

Ольга Красько, 22 травня 201416040
У Львові галерею «Арт-11» примусово виселили з площі Ринок
фото ZAXID.NET
виселення галереї "Арт-11"

Сьогодні, 22 травня, представники виконавчих органів виселили галерею «Арт-11», що на пл. Ринок, 28, за несплату оренди.

Однак власниця галереї Оксана Мачеус з цим незгідна і на знак протесту сьогодні вранці забарикадувалася у приміщенні галереї, погрожуючи самоспаленням.

Як розповіла ZAXID.NET начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун, підприємець Оксана Мачеус незаконно займала приміщення і не сплачувала до бюджету плату за користування. Львівська міська рада вже ухвалила рішення щодо продажу приміщення на конкурсній основі.

За словами Інни Свистун, договір про оренду закінчився 1 січня 2011 року, але орендарка продовжувала займати приміщення, не сплачуючи коштів.

«Управління комунальної власності мало договір з даним орендарем. Цей договір закінчився у 2011 році, був розірваний за рішенням суду. Судова тяганина тривала дуже довгий час – з 2010 року. Сьогодні є абсолютно законне рішення, на підставі якого діє виконавча служба», - розповіла чиновниця.

Інна Свистун додала, що орендна плата за приміщення наприкінці 2010 року становила 6 700 за місяць.

Попри погрози Оксани Мачеус спалити себе, представники управління комунальної власності та працівники міліції виселили галерею «Арт-11» з орендованих приміщень. Наразі триває опис майна галереї, яке передадуть на зберігання комунальному підприємству.

«Але власник міг забрати це майно і до того, коли почалась примусова процедура виселення. Є рішення Апеляційного суду, яке йшло по колу після того, як Вищий Господарський суд вкотре це розглядав. На сьогодні цей орендар абсолютно безпідставно користувався майном, яке належить територіальній громаді. Ніхто не може користуватись майном і красти з бюджету гроші», - наголосила Інна Свистун.

Зазначимо, що це вже не перша спроба виселити галерею. 14 травня цього року мало відбутись виселення, проте представники виконавчих органів не з’явились.

Сама ж власниця галереї через заклопотаність не знайшла часу поспілкуватись з журналістами. Зазначимо, що раніше вона звинувачувала прокурора Львова Володимира Гураля та Львівську міську раду в тому, що вони хочуть забрати приміщення і виставити їх на аукціон.

Як повідомляв ZAXID.NET, проблеми з виплатою плати за оренду в галереї почались ще в 2011 році. На той час заборгованість галереї «Арт-11» становила 178 250,04 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук