У Львові хочуть підвищити плату на проїзд у маршрутках до 3 грн

Уляна Сенко, 3 липня 2012227514
У Львові хочуть підвищити плату на проїзд у маршрутках до 3 грн
фото segodnya.ua

У Львові розглядають можливість підвищення плати за проїзд у міському автобусному транспорті.

Як зазначили в управлінні транспорту та зв’язку, Львівській міській раді надійшло звернення від перевізників Львова про збільшення тарифу на перевезення у міських автобусних маршрутах.

Зараз триває перевірка наданої інформації щодо розрахунків вартості проїзду, йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

«Перші розрахунки щодо підвищення вартості проїзду перевізники надавали ще у травні. Постанова передбачає процедуру розрахунку вартості проїзду, зокрема: вартість проїзду переглядається, якщо один з компонентів собівартості підвищується більше, ніж на 10%. Тобто, якщо взяти той час, коли вартість проїзду була встановлена 2 грн., навіть паливо, як один з основних елементів собівартості перевезень, підвищився більше, ніж на 10% з того часу, тому автоматично мали б переглянути тариф на перевезення».

У мерії наголошують, що Львів залишився чи не єдиним обласним центром, де перевезення здійснюються за тарифом 2 грн. Наприклад, у Чернівцях, які за населенням та відстанями є меншими, ніж Львів, вже більш, ніж півроку в громадському транспорті діє тариф 2,5 грн», – розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Андрій Білоус.

«Вартість пального зросла, вартість податкового навантаження зросла у зв’язку з постійним підняттям мінімальної заробітної плати, від якої ми змушені відштовхуватись. Вартість пального зумовила підвищення цін на мастильні речовини, запчастини. Вартість проїзду 2 грн не дає можливості купувати нові автобуси вартістю 200 тис. євро. Все це зумовлює підвищення тарифів на перевезення у громадському транспорті.

Вартість проїзду у Львові є найнижчою. У Чернівцях, до прикладу, вартість проїзду 2,5 грн., у Сімферополі також 2,5 грн ще з липня позаторік.

Якщо вести розрахунки, то вартість проїзду у Львові доходить до 4 грн, але,враховуючи рівень заробітної плати, скрутне післякризове становище населення, оптимальний варіант – це 3 грн», – зазначив заступник директора ЛКП АТП-1 Олег Батючок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук