У Львові презентували арт-інсталяцію «Невидимі»

120 силуетів людей з’явилося на проспекті Шевченка. Ця арт-інсталяція уособлює понад 120 тисяч українців, які постраждали від торгівлі людьми. Так представництво Міжнародної організації з міграції привертає увагу до трудового та сексуального рабства.

Іван, 26 років, втратив роботу через скорочення штату. У мене були кредитні борги і якось представник колекторської фірми розповів про набір бригади будівельників. Обіцяли зарплату 1500 доларів за місяць. Тож я схопився за цю пропозицію і разом з іншими 11 людьми, які мали кредитні борги поїхали на заробітки до Москви...

І це лише початок історії. Далі в чоловіка відібрали документи і змушували працювати по 16-18 годин безкоштовно. Саме він вирізав із дерева фігури, які уособлюють таких як і він сам. На жаль, від торгівлі людьми страждають і малеькі діти.

Петро, 7 років. В мене є три сестри, мама нас продала своїм знайомим, з якими вона пила і примушувала нас жебракувати і била, якщо ми довго з кимось розовляли. Нас одразу ж забирали. А їли ми те, що нам давали люди. З вулиці нас забрав міліціонер, зараз ми живемо в притулку, мама до нас не приходить.

І ще 10 фігур на яких написані реальні історії людей.

«За оцінками міжнародних організацій щороку близько тисячі українців стають жертвами торгівлі людьми.  Звичайно робота в цьому напрямку триває, держва прийняла закон окремий по протидії торгівлі людьми, діє механізм встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Ми працюємо над цим, працюємо над допомогою постраждалим особам спільно з міжнароднии організаціями, громадськими організаціями», – розповідає представник Міністерства соціальної політики України Олена Фаримець.

Наразі ризики потрапити українцям у рабство збільшується синхронно із кількістю переселенців, які втратили домівки та місце праці і шукають їх також і за кордоном. Наприкінці січня вже мешканок зі сходу намагалися заслати в сексрабство до Ізраїля, проте правоохоронці завадили цьому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук