У Львові проведуть конкурс з вибору орендаря літнього майданчика біля парку імені Франка

ЕкономікаКатерина Родак, 6 квітня 20183690
Літній майданчик тут встановить той, хто запропонує найбільшу орендну плату

У Львові проведуть конкурс на визначення орендаря 206 кв. м площі під літній майданчик біля центрального входу у парк імені Івана Франка. Відповідне рішення у п’ятницю, 6 квітня, погодив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Як йдеться у рішенні, після оголошення конкурсу потенційні орендарі повинні подати свої пропозиції до міської ради. Переможцем конкурсу буде той підприємець, який запропонує найбільшу орендну плату в місяць.

«Провести конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літнього майданчика без прив’язки до стаціонарного об’єкта ресторанного господарства на вул. Ю. Словацького – вул. С. Крушельницької (біля парку ім. І. Франка) методом аукціону через подання суб’єктами підприємницької діяльності найкращої пропозиції місячної вартості оренди», - мовиться у рішенні виконкому.

Оголошення про проведення конкурсу незабаром з’явиться на сайті Львівської міської ради. Стартова орендна місячна плата на розміщення літнього майданчика становитиме 15 тис. грн, а крок аукціону – 3%.

Міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконкому наголосив, що літній майданчик на цьому місці має бути естетично привабливим.

«Велике прохання цей конкурс провести максимально публічно, відкрито, щоб був хороший дизайн, номенклатура цієї продукції, яка там буде продаватися. Тому що це є місце біля університету Франка, де дуже багато молоді. Я би хотів, щоб в естетичному плані молодь була задоволена», - сказав він.

Додамо, що зараз площу біля входу у парк імені Франка орендує ТОВ «Тиверія», власником якої є юрист Зеновія Шумик. Як уточнили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міськради, це підприємство сплачує 15,2 тис. грн щомісячної орендної плати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук