У Львові розпочали збір коштів для облаштування «Простору синагог»

Для завершення першого етапу проекту потрібно зібрати майже 68 тис. євро

СуспільствоН.Т., 15 грудня 20154311

У Львові оголосили про збір коштів для втілення проекту «Простір синагог». Для облаштування місця та виготовлення інсталяцій потрібно майже 68 тис. євро. Підтримати проект та прочитати, як завдяки цим коштам зміниться простір в центрі міста можна на офіційному сайті «Простору синагог».

«Втілення першої частини проекту має завершитися до кінця 2015 року, а увесь «Простір Синагог» постане у Львові у 2016-му. Це дасть можливість перетворити занедбану ділянку недалеко від міської Ратуші на місце рефлексій, переосмислення спільної історії, розвитку мультикультурності та толерантності», - повідомляють ініціатори проекту.


Загальний вигляд проекту (Франц Решке, GIZ)

Їм вдалося знайти кошти для початку робіт, однак для завершення першої частини реалізації «Простору синагог» бракує 67 580 євро. Частина цих коштів має піти на облаштування самого місця, виготовлення елементів для маркування дільниці, трасування та не проведення комунальних комунікацій. Ще 34 тис. євро потрібно для виготовлення та встановлення інсталяцій.

Як писав ZAXID.NET, у липні на замовлення управління охорони історичного середовища Львівської міськради розпочалася консервація вцілілих залишків синагоги «Золота Роза» (зараз цей процес уже завершений - там облаштували спеціальну дренажну систему та очистили фундаменти колон).

Із початком жовтня на місці майбутнього «Простору синагог» розпочалося облаштування закинутого дворику. З тим, як виглядатиме цей простір після завершення всіх робіт, можна ознайомитися на сайті проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук