У Львові школярки зі всієї України презентували свої ІТ-розробки

Головні новини Львова 31.07Ірина Панчишин, 31 липня 2017, 16:53 716 0

За тиждень, у рамках літньої школи програмування для дівчат-підлітків Technovation Summer Camp, 25 учасниць разом із менторами розробили мобільні додатки.

Із учасницями працювали професійні фахівці ІТ-сфери з-за кордону. Дівчата відвідали львівські ІТ-компанії. Кожна з п'яти команд презентувала свій додаток. На екологічну тему, освітню, пов’язану з ринком праці та соціальну. Зокрема одна з програм допомагає, не виходячи з дому, знайти необхідні ліки і аптеку, в якій їх можна придбати.

«Тобі вже не потрібно ходити кожного разу до аптеки і питати, чи є в наявності ті чи інші ліки. До прикладу, вводимо «аспірин» і вибираємо аптеку», – пояснила розробниця додатку та учасниця з Рівного Діана Горбатюк.

«Ця програма триває три місяці і в кінці буде такий мобільний додаток. Вони працюють із менторами і вони допомагають їм кодувати. Кожен із них розробляє бізнес-модель: як би цей додаток міг працювати. Тобто вони вже думають не лише про соціальну складову, але й про бізнес-модель, як їм це підтримати», – розповіла керівник програми Фонду Western NIS Enterprise Ірина Озимок.

Табір влаштувала громадська організація Technovation Ukraine спільно з Western NIS Enterprise Fund. Проект Technovation має популяризувати програмування серед жінок та підтримати дівчат у сфері ІТ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук