У Львові шукають помічників Миколая для сиріт

У Домініканському соборі виставили деревце з листами від вихованців сиротинців

СуспільствоОксана Сенишин, 13 листопада 2017, 16:13 1246 3

У львівському храмі Пресвятої Євхаристії – Домініканському соборі – вже встановили деревце, прикрашене листами від обділених дітей та молоді. У кожному конверті – маленька мрія. Так стартувала акція «Дерево дитячих побажань».

До храму надійшло близько 200 листів із сиротинців області. Це і від хлопців, що виховуються в дитячому будинку с. Бортники, від дітей з вадами розвитку, що в інтернаті Роздолу, а також від вихованців дитячих будинків у Верхньому Синьовидному, Лаврові, Потеличах.

«Там є навіть діти старші, десь до 30 років. Однак за своїм рівнем розвитку вони, як маленькі діти, дальше вірять і сподіваються, що до них прийде Миколай. Діти хочуть того свята! Вони не мають його в житті. Але на той період, коли святий Миколай може прийти, то свято приходить», – розповів священик храму Пресвятої Євхаристії отець Остап Саврук.

Кожен вірянин може стати помічником Святого Миколая. Для цього потрібно просто взяти ангелятко, що висить на дереві добра у храмі. Його номер відповідає номеру листа від дитини. А вже замовлені подарунки знову принести у храм до 5 грудня. Волонтери відвезуть їх адресатам.

«Хочеться зробити добру справу. Допомогти тим дітям пережити свято по-особливому. Коли ти робиш хороші речі, це тебе підносить і хочеться жити далі», – поділився емоціями помічник Миколая Іван Горбатюк.

«Дерево дитячих побажань» ощасливлює обділених дітей вже сьомий рік поспіль.

«Один хлопчина писав листа. У ньому він нічого не просив. Писав одне: щоб на сході був мир, щоби хлопці всі живі-здорові повернулись додому, а для себе просив кілограм мандарин. Це був такий лист, від якого просто сльози текли», – зазначила координаторка акції Марта Борецька.

Цьогоріч сотню ангелят вже розібрали. Проте ще сотня чекає на помічників, які допоможуть здійснити маленькі мрії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук