У Львові стартував соціальний експеримент для зменшення сміття

Протягом трьох тижнів усіх охочих навчатимуть мінімізувати, сортувати та переробляти відходи

У Львові стартував соціальний експеримент для зменшення сміття
Під час експерименту організатори навчатимуть, як уникати у побуті пластикових пакетів і що робити з органічними відходами

У понеділок, 5 червня, у Львові стартував соціальний експеримент «За 21 день до Zero Waste». Організатори акції Інститут міста Львівської міської ради та міські активісти Zero Waste Lviv пропонують долучитися до групи у Facebook і щодня протягом трьох тижнів виконувати низку завдань для того, щоб зменшити кількість сміття удома. Найактивніші учасники отримають заохочувальні подарунки під час експерименту та після його закінчення.

«Долучитися до проекту можуть усі охочі, це безкоштовно. Під час експерименту ми регулярно проводитимемо навчання, наприклад про те, як краще компостувати відходи і які є види компостування. Також закликаємо учасників ділитися своїм досвідом і розповідати про альтернативні варіанти пводження зі сміттям. Для цього треба зареєструватися і щодня виконувати завдання і постити результати з нашими тегами #zerowastelviv та #zwl_№(цифра змінюватиметься залежно від дня експерименту), наприклад #zwl_1», - розповіла ZAXID.NET співкоординаторка проекту Діана Попфалуші.

Наразі до участі зголосилося 200 учасників та учасниць. Експеримент триватиме до 25 червня, опісля організатори визначать найактивніших та вручать їм призи від спонсорів.

Додамо, що це вже другий експеримент Zero Waste у Львові, перший провели у квітні. До акції долучилися близько 300 людей, 50 з яких робили пости щодня. Оскільки експеримент виявився успішним, організатори вирішили його провести вдруге.

Zero Waste - світовий соціальний громадський рух, який базується на необхідності продукувати менше сміття, уникаючи у побуті пластику, поліетилену, використовуючи речі з органічних матеріалів і такі, які можна переробити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук