У Львові таки заборонили використовувати нацистську символіку

22 квітня 2011788111

Депутати Львівської міської ради під час сесії 21 квітня прийняли ухвалу, якою заборонили використовувати під час відзначення Дня перемоги не тільки радянську, а й нацистську символіку. У документі зазначено, що у Львові заборонено використовувати символіку СРСР, нацизму та комуністичну символіку.

Також цю інформацію ZAXID.NET підтвердив депутат Львівської міської ради від ГП «Пора» Андрій Білоус, який вчора на сесії озвучив відповідну пропозицію.

Андрій Білоус розповів, що комісія з питань законності ініціювала вчора ухвалу про заборону використанні комуністичної символіки на території Львова.

«Я її повністю підтримую. Коли це питання розглядалося, я вніс пропозицію доповнити його і заборонити використання тоталітарної символіки: і комуністичної, і нацистської. Частина депутатів це зауваження сприйняла, частина не сприйняла. Але коли міський голова ставив питання на голосування, він поставив його «з висловленими зауваженнями». Тобто було ще одне зауваження технічне. І міський голова не уточняв, він сформулював в множині «зауваження». Я це сприймаю як те, що всі висловлені зауваження були підтримані одночасно цією ухвалою», – сказав депутат.

Відповідно, з його слів, зараз ухвала мала б включати заборону і комуністичної, і нацистської символіки.

«Є редакційна комісія, яка мала б це сформулювати», – додав він.

Також Андрій Білоус, відповідаючи на запитання ZAXID.NET про те, чи не потребувала його пропозиція окремого голосування, зазначив: «Треба точно прочитати в регламенті. Але якщо якесь зауваження викликає несприйняття, воно голосується окремо. Спочатку ухвала приймається за основу і зауваження голосують окремо, але оскільки ми поставили на голосування ухвалу в цілому і міський голова сформулював так, що він ставить її на голосування в цілому з зауваженнями, то фактично треба вважати так, що ухвала прийнята з моїм доповненням».

Водночас, як зазначають у прес-службі Львівської міської ради, мета прийнятої ухвали – можливість запобігти розповсюдженню символіки неіснуючої тоталітарної держави.

Контроль за виконання цього рішення покладено на керівництво міліції та голову комісії законності Львівської міської ради.

Нагадаємо, у середу, 20 квітня Луцька міська рада заборонила використання радянської символіки та прапорів на держустановах міста.

Як інформував ZAXID.NET , Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України „Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги). За це рішення проголосувало 260 з 375 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Даним законом передбачено, що “ Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу та його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни. Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапору 150-го ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії”.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 111

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Львовянин 24 квітня 2011, 20:29

  Вдумайтесь, Львовская облрада хочет запретить празднование ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРАЗДНИКА! Дибилизм рагулей. Во Львове каждое 9 мая празднуется, тысячи львовян и гостей города приходят на Монумент и братские могилы. И даже тогда, когда в 2009 запретили красные флаги, то во Львове их было самое большое количество за последние 20 лет. Так что, ребята, можете орать у себя в селе. Пятница для нас, львовян - это эвакуация рагулей из города, тобишь его освобождение! Нацистская символика запрещена во всем мире. Красный флаг - знамя Победы! СЛАВА ВОИНАМ ОСВОБОДИТЕЛЯМ!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Львів 24 квітня 2011, 12:10

  [b]Зустрічаємо "ТЕПЛИМ"прийом наших гостей![/b] Про зустріч: "Руское єдінство " збирає екскурсантів .На марш у Львів 9-го травня!Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися до перевиховання гостей!Українська єдність проти Рускава єдінства. Долучайся до лав УНСО та зупини червону банду [b]Початок:[/b] 9 травня о 10:00 [b]Закінчення:[/b]: 9 травня о 14:00 http://vkontakte.ru/event26362666

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • balzatul -> до balzatul -> Дзюник 23 квітня 2011, 02:57

  Ну, да, да-да. Украинцы первыми вышли на сушу. Как же, наслышаны. :))

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук